Club

  • Zona Esportiva Municipal de Vic

  • Municipal Esports El Rieral - Sta. Eulàlia de Riuprimer

Pere Aliberch i LloràPresident
Joan López LorenzoVicepresident
Jordi Puigdollers PladevallSecretari
Mini Von Arend SellaresTresoreria
Josep Vall VernisVocal
Jordi Pagespetit CasadevallVocal
Pere Blancafort FontVocal
Francesc Puigdesens SerraVocal
Joan Farrés PicañolVocal
Pere Riera TerratsVocal
Raúl Chirveches BayonVocal
Jordi Baulenas RelatsVocal
Eduard Prat CampsVocal
Gabi BarreraDirector Esportiu
Modest SenmartíDirecció Tècnica
Carles ArjonaPrimer Equip
Modest SenmartíCoordinador Futbol Femení
Eric PalomoCoordinador Futbol 11
Jordi CodinaAdjunt Coordinador Futbol 11
Alex SoldugaAdjunt Coordinador Futbol 11
Gabi BarreraCoordinador Futbol 7
Joel TubauAdjunt Coordinador Futbol 7
Ferran RieraPreparador Físic
Xevi MuñozEntrenador de Porters Primer Equip Masculi i Femení I Juvenils
Joel TubauEntrenador de Porters
Marc QuiranteFisioterapeuta
Adrià CardalusFisioterapeuta
Judit LópezFisioterapeuta
RogerFisioterapeuta
PRIMER EQUIP
Carles Arjona BelmarEntrenador
Marc Francoli Santaugini / Francesc Moreno Pujol / Xavier Muñoz MuñozSegon entrenador
Pere Sala RieraDelegat
FEMENÍ "A"
Modest Sentmarti SoldevilaEntrenador
Cristina Jutglar CollellSegon entrenador
JUVENIL CADET "A"
Cristina Jutglar CollellEntrenador
Carla Motjer PintuSegon entrenador
Enric Vila PujularDelegat
JUVENIL "A"
Eric Palomo AumatellEntrenador
Oriol Font VallSegon entrenador
Pere Blancafort FontDelegat
JUVENIL "B"
Xavier Soler TousEntrenador
JUVENIL "C"
Joaquim Quintana AsensioEntrenador
Marc Bassas CortacansSegon entrenador
Eduart Prat CampsDelegat
CADET "A"
Eudald Mena RosellEntrenador
Gerard Font VilarrasaSegon entrenador
CADET "B"
Eloi Garrido ContrerasEntrenador
Adrià Mas GarridoSegon entrenador
INFANTIL "A"
Gabi Barrera PrietoEntrenador
Gerard Vilanova PalliséSegon entrenador
INFANTIL "B"
Uri Font VallEntrenador
Marcel Font FabréSegon entrenador
INFANTIL "C"
Aleix Puigdesens AguilarEntrenador
Albert Orriols CerarolsSegon entrenador
INFANTIL "D"
Antonio Luna CastillaEntrenador
Miquel Binimelis MestreSegon entrenador
Xavier Vicente SorianoDelegat
ALEVÍ "A"
Alex Solduga ColladoEntrenador
ALEVÍ "B"
Ernest Suriñach VacasEntrenador
Ferran Sadurni ComermaSegon entrenador
Antoni Llopart GodayolDelegat
ALEVÍ "C"
Carles Abeyà PuntiEntrenador
Ivan López CarpioSegon entrenador
ALEVÍ "D"
Jordi Codina FernandesEntrenador
ALEVÍ "E"
Tino Abraham LluchEntrenador
Carles Fuentes ValeroSegon entrenador
Josep Castany RoviraDelegat
BENJAMÍ "A"
Joel Tubau CunillEntrenador
Albert Soler FreixerSegon entrenador
Gerard Vilanova PalliséDelegat
BENJAMÍ "B"
Jordi Puigdollers CorretjaEntrenador
Biel Farres Del CastilloSegon entrenador
BENJAMÍ "C"
Aleix Pradell CondeEntrenador
Adrià Soler AbianSegon entrenador
BENJAMÍ "D"
Ferran Sadurni ComermaEntrenador
Berta Galobardes NoguerSegon entrenador
BENJAMÍ "E"
Aina Portell BartomeusEntrenador
Anna Ponce MoyaSegon entrenador
PREBENJAMÍ "A"
Arnau Sadurni ComermaEntrenador
Mireia Coll FarréSegon entrenador
PREBENJAMÍ "B"
Marc Fabregas Von ArendEntrenador
Aleix Pla MoraSegon entrenador
ESCOLETA
Irene Moreno CarballoEntrenador
Carlota Marsó GispertSegon entrenador